93101-20M07 GARNITURĂ
GARNITURA DE ULEI|93101-20M07-00
ACTIONARE CARCASA INFERIOR 1
yamaha 25 CP — 2002, 2005, 2020
TRANSPORT INFERIOR 1
yamaha 25 CP — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993
yamaha 30 CP — 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994
  • Introducerea Produsului
PIESE SI ACCESORII ORIGINALE HIMARINE
Producator: HIMARINE
Număr piesă OEM:93101-20M07-00 GARNITURĂ
Piesa: GARNITURA DE ULEI
Montare: Motor exterior 20 CP 25 CP 30 CP 45 CP
Numărul piesei de fabricație potrivite: 93101-20M07
Dimensiune: 20mm*34mm*7mm